HIPODROM SOPOT

Live camera bar fbook bar en bar
 

Aktualności

|Seminarium ujeżdżeniowe 7-9 marca 2014

Hipodrom Sopot oraz Pomorski Związek Jeździecki w dniach 7-9 marca 2014 organizuje seminarium ujeżdżeniowe, które zainauguruje cykl szkoleń i konsultacji w naszym województwie.

 

Przewidziano kilkanaście szkoleń ujeżdżeniowych i skokowych, szkolenia dofinansowane są przez PomZJ, natomiast Hipodrom zaoferował bardzo promocyjne, w zasadzie "po kosztach" warunki korzystania z infrastruktury typu boksy, hala, czy pokoje noclegowe. 

Oprócz Galiny Zotovej dresażystów w bieżącym roku szkolić będą Brigitt Van Der Eijken i Elaine Butler. Skoczkowie jeżdzić będą pod okiem Jacka Zagora z Radosława Zalewskiego
.
Szkolenie z p.Zotovą będzie jednocześnie szkoleniem licencyjnym o statusie specjalistycznego dla instruktorów i trenerów PZJ.
 
Lista uczestników najbliższego szkolenia:

 
Mariana Mishlanava-Podpora - Graf de La Fer
Reprezentantka Polski na oficjalnych zawodach międzynarodowych, wielokrotna uczestniczka Mistrzostw Polski, Halowego Pucharu Polski, kilkukrotna mistrzyni naszego województwa w kategorii seniorów, aktualnie jedyna pomorska zawodniczka na poziomie Grand Prix.
 
Aleksandra Lesner - Valentijn
Reprezentantka naszego województwa w Halowym Pucharze Polski i Mistrzostwach Polski w ubiegłym sezonie, aktualnie mistrzyni  województwa pomorskiego w kategorii juniorów. Z Valentijnem jako para przygotowują się do Mistrzostw Polski Juniorów. Trener - Małgorzata Hałeła-Pawłowska.
 
Alicja Trawińska - Rocardo
Aktualna Mistrzyni Polski Juniorów Młodszych w kat. kuce, brązowa medalistka Halowego Pucharu Polski, mistrzyni makroregionu i województwa pomorskiego. Aktualnie przygotowuje się do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski Kucy. Trener - Marlena Gruca.
 
Wiktoria Sagan - Centurion
Srebrna madalistka Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w kat kuce, wicemistrzyni makroregionu i województwa pomorskiego w tejże kategorii. Przygotowuje się do OOM w kat. duże konie. Trener - Łukasz Lesner.
 
Anhelika Mishlanava - Somah Geli
Finalistka Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Skokach i WKKW, brązowa medalistka mistrzostw makroregionu jm w ujeżdżeniu.Przygotowuje się do Mistrzostw Polski Juniorów. Trener - Mariana Mishlanava.
 
Agata Lenartowicz - Ever For Aktion
Złota medalistka Mistrzostw Pomorza z 2012r, w tymże roku zdobyła pierwszą klasę sportową. Z klaczą Ever For Aktion przygotowują się do konkursów św. Jerzego. Trener - Zofia Górska.
 
Marta Wiśniewska - Salvatore, Kiss Me
W ubiegłym sezonie rozpoczęła starty na poziomie małej rundy. Z Kiss Me przygotowuje się do debiutu w HPP, natomiast z Selvatore do startów w klasie C
 
Blanka Turska
Druga klasa sportowa. W karierze udane starty do klasy C włącznie. Trener-konsultant - Małgorzata Hałeła-Pawłowska.
 
Honorata Stromska - Kira
Druga klasa sportowa, brązowa medalistka mistrzostw województwa i makroregionu w kategorii kucy. Przygotowuje się do OOM. Trener - Łukasz Lesner.
 
Rezerwowi:
Blicka Joanna - Tin Rock
Plata Joanna - Cyna
Żygowska Dominika - Ballantines
 
Zapisy oraz szczegółowe informacje: pan Marcin Podpora, tel. 601847139